EPAL Euro Palet

EPAL Euro Palet

Ahşap

EPAL Euro Palet

EPAL 1 Euro olarak adlandırılan paletlerimiz 80 x 120 CM boyutlarındadır. Dünyanın en ünlü bağımsız kalite test şirketlerinden biri olan Bureau Veritas tarafından düzenli olarak kalite testine tabi tutulan dünyadaki tek palettir. Bureau Veritas, 1.500'den fazla lisanslı üye şirketin imalatını kontrol etmektedir. ISPM 15 (Isıl İşlem) standardına uygunluk, uluslararası mal trafiğinde yük taşıyıcıları kısıtlama olmaksızın kullanabilmenin en önemli koşuludur. EPAL Euro ahşap yük taşıyıcılarının tümü katı International Plant Protection Convention (IPPC) standardına uygun olarak üretilir ve bu nedenle ulusal sınırların ötesinde kullanılabilir.

Detaylı Bilgi

EPAL 1 Euro olarak adlandırılan paletlerimiz 80 x 120 CM boyutlarındadır. Dünyanın en ünlü bağımsız kalite test şirketlerinden biri olan Bureau Veritas tarafından düzenli olarak kalite testine tabi tutulan dünyadaki tek palettir. Bureau Veritas, 1.500'den fazla lisanslı üye şirketin imalatını kontrol etmektedir.

ISPM 15 (Isıl İşlem) standardına uygunluk, uluslararası mal trafiğinde yük taşıyıcıları kısıtlama olmaksızın kullanabilmenin en önemli koşuludur. EPAL Euro ahşap yük taşıyıcılarının tümü katı International Plant Protection Convention (IPPC) standardına uygun olarak üretilir ve bu nedenle ulusal sınırların ötesinde kullanılabilir.

Yüksek raflı depolardan nakliye araçlarına kadar neredeyse her şey standart boyutta EPAL Euro paletler için tasarlanmıştır. Her yıl yaklaşık 75 milyon EPAL Euro paleti üretilmekte ve dünya çapında dolaşıma sunulmaktadır.

11 Adet 120 CM boyunda tahta,

3 Adet 80 CM boyunda tahta,

9 Adet sunta ya da ahşap takoz,

78 Adet çivi kullanılmaktadır. 

Yükseklik: 14.4 CM

Ağırlığı yaklaşık olarak 25 KG'dır.

Yük Kapasitesi: 1.500 KG.

Yük: Sağlam ve düz zeminde yüklenildiği takdirde 4.250 KG.

EPAL Teknik şartnamesine uygun olarak üretim yapılmaktadır.